Beaumed Monika Kukulska

Regionalny Program Operacyjny Województwa Dolnośląskiego 2014-2020

Tytuł projektu

Beaumed Monika Kukulska

Utrzymanie i rozwój działalności BeauMED Monika Kukulska we Wrocławiu poprzez wdrożenie nowych usług medyczno-kosmetycznych.

Cele projektu i planowane efekty

Beaumed Monika Kukulska

Założeniem projektu jest wsparcie 1-osobowej działalności BeauMED Monika Kukulska poprzez wdrożenie nowych usług wykorzystujących najnowsze technologie w dziedzinie medycyny przez zakup urządzeń medycznych służących redukcji nadpotliwości pach za pomocą mikrofal oraz fali uderzeniowej. Usługi wykonywane będą we Wrocławiu.

Zakup urządzenia generującego mikrofale poszerzy zakres usług o trwałe leczenie nadpotliwości pach, które jest innowacją zarówno w skali przedsiębiorstwa jak i województwa dolnośląskiego i stanowi częsty problem medyczny.
Fala uderzeniowa wprowadzi do oferty zupełnie nowe zabiegi w zakresie ciała, takie jak: leczenie stopy cukrzycowej, leczenie bólu, wyszczuplanie, ujędrnianie ciała, stymulacja mięśni oraz leczenie cellulitu. Nowe zabiegi należą do grupy usług medycznych i wykonywane będą przez właścicielkę działalności, która jest lekarzem medycyny.
Problem nadpotliwości pach oraz liczne jednostki chorobowe w obrębie ciała, np. cellulit, bóle mieśniowe, stopa cukrzycowa, stanowią ważny i często spotykany problem kliniczny. Alternatywne metody leczenia nie są w pełni skuteczne. Ważne jest wprowadzenie do oferty nowych usług opartych na innowacyjnych technologiach medycznych, przez co znacznie poprawi się wyniki leczenia oraz zwiększy konkurencyjność i liczbę pacjentów.

Wartość projektu ogółem

Beaumed Monika Kukulska

299 899,80 zł

Wkład funduszy europejskich

beaumed monika Kukulska

239 919,84 zł